Banka Tanıtım Programı Başvuru Formu

Programa İlişkin Bilgi

2022 yılı “Banka Tanıtım Programı”;

  • 2 gün süreli olarak
  • TCMB Ümraniye Yerleşkesi, İstanbul’da
  • 2021-2022 akademik yılında üniversitelerin 3. ve 4.sınıf öğrencilerinin katılımı ile

gerçekleştirilecektir.

Program içeriğinde TCMB tarihçesi, amaç ve hedefleri, örgüt yapısı, TCMB’de kariyer olanakları ve bazı birim tanıtımları yer alacaktır.

Programa katılım talebinizi aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru dönemi sona erdikten sonra iki hafta içerisinde sadece programa yerleştirilenlere kabul edildiklerini ve belgelerini iletecekleri tarih aralığını belirten bir e-posta gönderilecek olup başvurusu kabul edilmeyen adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylardan istenecek belgeler için tıklayınız.

NOT: Katılımcılar, konaklama, ulaşım, vb. giderlerini kendi imkânlarıyla karşılayacaklardır.


İletişim

info (312) 507 6441 / 6418


Öğrenci Bilgileri

*
Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur.
*
T.C Kimlik Numarası
*
Ad Soyad
*
İletişim Adresi
*
E-Posta
*
Cep Telefonu

Üniversite Bilgileri

*
Üniversite
*
Bölüm
*
Sınıf:  
*
Not Ortalaması (4 üzerinden):    :    Transkriptinizde 4 üzerinden not bilgisi bulunmuyorsa, 100 üzerinden olan notunuzun karşılığını bulmak için tıklayınız.

Dönem Tercih Bilgileri

*
1. Tercih
*
2. Tercih
*
3. Tercih
*
Yer:  
KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASINI ÖNEMSİYORUZ: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması(KVK) Kanunu kapsamında; kişisel verilerinizi saklıyor, Banka Tanıtım Programı başvuru süreci için kullanıyor ve Kanunun izin verdiği haller dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Dilediğiniz zaman bize başvurarak kişisel verilerinizin kullanılma amacını, hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığı bilgisini, eksik ya da hatalı kaydedilen ya da kullanılan bilgilerinizin düzeltilmesini, Kanunda öngörülen şartlar sağlanmışsa bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini isteyebilirsiniz. Kanuna göre, bilgileri Kanuna aykırı olarak işlenen ve bu sebeple zarara uğrayan kişiler, zararın giderilmesini talep edebileceklerdir.
KVK bilgilendirme metnini okudum. Kişisel verilerimin işlenmesini onaylıyorum.
Formda yer alan bilgilerin doğruluğunu beyan ederim.
*